?>
بروز ترین      ماه 360      -      مجله تهران نو      مجله نارمک      مجله فانوس فکر      مجله ارژنگ      -      قیمت روز      طلایاب      بلوک سبک      -      قرص تاخیری      آموزش تعمیرات موبایل      *      +      -      *      -      +      دانلود سریال آواتار 2024      استخر پیش ساخته      تراست ولت      ردیاب موتور      *      صرافی تتر      بروکر فارکس      +      خرید کتاب تاپ ناچ      +      *      تحلیل اتریوم      -      فیلم هندی      *      -      -      .      +      -      +      -      /      حواله وسترن یونیون      کربنات کلسیم      خرید ماینر      -      دکتر زنان مشهد      خرید لایسنس نود 32      کسب درآمد      خرید رپورتاژ      فروش آنتی ویروس      سیگنال فارکس      لایسنس رایگان نود 32      یوزر پسورد نود 32      سئو سایت      لایسنس نود32      آپدیت نود 32      بهترین بک لینک     
مشاوره روانشناسي آگهي گذار آگهي گذار .

آگهي گذار

مشاوره روانشناسي

مشاوره روانشناسي

تمامي بيماري‌هاي جسمي ما روان تني است، امراض صعب العلاجي همچون سرطان هم به سبب نفرت و خشمي است كه فرد طي ساليان متمادي زندگي خود اندوخته است، بيماري آرتروز در اثر انتقاد و خودسرزنش‌گري پديد مي آيد و بسياري امراض ديگر، اين موضوع كه از طريق علمي هم به اثبات رسيده، ضرورت اهميت دادن به روان را برايمان به خوبي تشريح مي‌كند، ما با بيماري‌ها، اختلالات روزمره تنها روانمان را آزار نمي‌دهيم، بلكه جنبه‌هاي وسيعي از سلامت و زندگيمان را در مخاطره قرار مي‌دهيم.

در مشاوره‌هاي روانشناسي ذهن شما از تمامي چراها آزاد شده و به چگونه ها آشنا مي شود.

مشاور روانشناسي كيست؟

اولين و شايد مهم ترين ويژگي يك مشاور اين است كه شما را نصيحت نمي كند، بلكه در هر موضوعي با تكيه بر راه حل هاي علمي كه امتحان خود را پس داده اند و متدهاي روز دنيا راهنمايي هاي لازم را ارائه مي دهد، از طرفي درصدد قضاوت و پيشداوري شما نبوده و از هر فرد ديگري براي كسب مشورت امين تر مي باشد. در حقيقت نقش يك مشاور روانشناس، تشويق شما براي ديدن انتخابهاي موجود و يافتن راه حل هاي مخصوص جهت ايجاد تغييراتي مثبت در زندگيتان است، اين مشاوران مانند دوستي هستند كه نه به واسطه احساسات و به صورت كوركورانه بلكه با ديد وسيع و بر پايه دانش خود، شما را گام به گام در مشكلاتتان همراهي ميكنند و نكته مهم اينكه به جاي شما تصميم نمي گيرند، بلكه تنها بهترين راه حلها را پيشنهاد داده و انتخاب نهايي را به عهده خودتان مي گذارند به قولي برايتان ماهي نمي گيرند بلكه گام به گام تا تبديل شدن به يك ماهيگير حرفه اي همراهيتان مي كنند

 

معرفي گروه مشاوره روانشناسي

اگر چه اغراق به نظر مي رسد ولي بايد گفت تمام جنبه هاي زندگي ما نياز به مشاوره روانشناسي دارد، زيرا همواره در پي هر مشكلي هيجانات منفي راه تصميم گيري منطقي را بر ما سد ميكند، به همين سبب هم گروه مشاوره روانشناسي آرموو در مقايسه با ساير گروه ها از حيث زير گروه پر بارتر بوده تا پاسخگوي نياز مشاوره گيرندگان در تمامي سطوح و با هر چالشي باشد، البته موفقيت مشاوران ما نياز به تلاش صادقانه و پيگيرانه شما هم دارد، روند مواجهه افراد با چالش هاي زندگي شخصي بوده و هر فردي بسته به تلاش خود در اين راه سريعتر رشد مي نمايد،

زير گروه هاي گروه مشاوره روانشناسي از قرار زير هستند:

 • مشاوره خانواده
 • مشاوره كودك و نوجوان
 • مشاوره روابط زناشوئي
 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره تربيتي
 • مشاوره افسردگي
 • مشاوره فردي
 • مشاوره روانشناسي تحصيلي
 • مشاوره اعتياد
 • مشاوره وسواس
 • استرس و اضطراب در مديريت بحران

 

اين اختلالات ما را با مجموعي از چراها مواجه مي كند، چرا در روابطم موفق نيستيم؟ چرا آرامش ندارم؟ چرا زندگي مشتركم در مخاطره قرار دارد و تاب و تحمل تنهايي را هم ندارم؟ چرا تحمل خودم را ندارم؟!!!!

 ??? مردم مبتلا به سندروم ويبره ي فانتوم هستند، يعني وقتي گوشي آنها روي ويبره نيست حس ويبره دارند، شماهم جزو اون ??? هستيد؟

 چگونه خانواده شاد و موفقي باشيم؟

مشاوره خانواده

خانواده اجتماعي از افراد با علايق و سليقه هاي گوناگون است، تا به حال به اين موضوع دقت كرده ايد كه افراد بيشترين چالش را با خانواده خود دارند، اين امر به سبب اجباري بودن تشكل خانواده است، زيرا ما در انتخاب و نحوه رفتار با دوستان خود، قدرت انتخاب داشته و در نهايت مي توانيم قيد رابطه دوستانه مان را بزنيم، ولي خانواده به سبب پيوندهاي عاطفي و خوني ميان افراد از اين قاعده مستثني است و هر چالشي در آن علاوه بر تاثير مستقيم بر اعضا، راه برون رفت مشخصي هم ندارد. داشتن خانواده اي شاد و موفق كعبه آمال تمامي افراد است، راه برآوردن اين خواسته و رفع تعارض ميان اعضاي خانواده در مشاوره هاي روانشناسي گره گشايي مي گردد. در حقيقت در اين نوع مشاوره‌ها آموزش هاي لازم جهت پذيرش اعضاي خانواده نسبت به يكديگر گام به گام ارائه مي گردد و چگونگي تعامل صحيح آنها با يكديگر آموزش داده مي شود، اعضاي خانواده مي آموزند كه به دور از هر گونه كنترلي همديگر را هماهنگونه كه هستند پذيرا بوده و تلاش براي تغيير يكديگر را كنار بگذارند، در چنين محيطي انرژي هر فرد تنها به خود معطوف گشته و چنين خانواده اي پله‌هاي ترقي را با سرعت بيشتري مي پيمايد، زيرا اعضا آن به اين درك رسيده اند كه اگر مي‌خواهند دنيا را تغيير دهند، اول بايد خودشان را عوض كنند.

 چگونه با كودكم رفتار كنم، چطور فرزند نوجوانم را درك كنم؟

مشاوره كودك و نوجوان

چگونگي رفتار با كودكان و نوجوانان خود شاخه اي از علم روانشناسي است، ايجاد چنين شاخه اي به سبب اهميت بسيار فراوان دوران كودكي در ايجاد شخصيت انسان است، جالب است بدانيد ريشه تمامي مشكلات افراد در سن كودكي رقم خورده و رفع آن كاري غير ممكن به نظر مي رسد، افراد با آموزش ها و كسب تجربه در حقيقت راه مواجهه با  آسيب هاي دوران كودكي را مي آموزند، ولي اين زخم ها هميشه جاي خود را در روان فرد باقي ميگذارند، نحوه صحيح رفتار با نوجوان هم براي جلوگيري از آسيب هاي احتمالي نقشي حياتي دارد، در حقيقت در اين سن فرد به سبب بلوغ با بحران هاي هويتي بسياري مواجه مي گردد، كما اينكه تغييرات ظاهري در بدن و چهره فرد پديدار گشته كه برخي از نوجوانان تاب تحمل اين تغييرات را هم ندارند، برخي بر اين باورند صرف برآوردن نيازهاي مالي فرزندان براي رشد آنها كافيست و حتي با همين استدلال هم بچه دار مي شوند ، همين نوع نگاه باعث ايجاد جامعه اي بيمار مي شود، كودك بيش از هر چيز نيازمند توجه و پاسخ صحيح به نيازهايش است، مطمنا برآوردن هر نيازي براي كودك ميسر نيست

اما آيا مي دانيد واكنش صحيح به خواست هاي غير معقولشان چيست؟ مي دانيد نوجواني بحراني ترين سن براي هر فردي است، آيا قادر به همراهي صحيح فرزندتان براي عبور از اين فصل بحراني زندگيشان هستيد؟ اگر متوجه شويد فرزندان در نوجواني در دام اعتياد افتاده يا اسير رفتارهاي نابهنجار گشته، چطور با او رفتار مي نمائيد؟ شيوه رفتار صحيح با كودكان ونوجوانان و پاسخ به تمامي سئوال هاي احتمالي پيرامون آنها در اين شاخه روانشناسي جاي دارد.

چگونه يك رابطه زناشوئي از جنس عالي داشته باشم؟

مشاوره روابط زناشوئي

رابطه زناشوئي در صورت خوب بودن ?? درصد و در صورت بد بودن ?? درصد در زندگي مرد و زن تاثير گذار خواهد بود!!! به نظر ميرسد هيچ كلامي بهتر از اين آمار نشانگر اهميت اين رابطه نيست، دانش روانشناسي در اين موارد دست به كار مي شود تا پرده باورهاي نادرست را از چشمان زوجين كنار زده و آنها را با واقعيت هاي اين رابطه آشنا سازد، بسياري اين رابطه را بد مي دانند، برخي بر اين باورند كه اين امر يك موضوع يك طرفه است و برخي هم به چشم انجام وظيفه به آن نگاه مي كنند، هستند زناني هم كه پرده حيا آنها را از ابراز نيازهاي طبيعيشان باز مي دارد، تمامي اين مسائل در مشاوره هاي روانشناسي به خوبي گره گشايي مي گردد، موضوعي كه غالبا در اين نوع مشاورها موجب حيرت طرفين مي گردد اطلاع از نيازهاي واقعي طرف مقابلشان است، زيرا پرده هاي حائل ميان آنها حتي مانع گرديده تا بتوانند شباهت ها و فانتزي هاي بيشمار ميانشان را شناسائي نمايند، مشاوره هاي زناشوئي ابداع گرديده تا زوجين به آشتي در رابط جنسي خود دست يابند و بتوانند زندگي مشتركشان را نجات دهند.


چگونه بحران ها را در روان خود مديريت كنيم؟

مشاوره استرس و اضطراب در مديريت بحران

اين سوالي است كه در مواجهه با هر بحراني ذهن ما را به خود مشغول مي نمايد، چگونه بحران را مديريت كنيم ؟ حتما تاكنون با واحدهايي خاص در كشورها با عنوان مديريت بحران آشنا شده ايد، وجود اين چنين تشكل هايي نشانگر آن است كه مديريت بحران مقوله اي تخصصي است تا جايي كه نياز به ايجاد واحدي خاص دارد، در زندگي ما هم همينگونه است در مواقع بحراني سيستم بدن ما به واكنش هاي طبيعي خود پاسخ مي دهد، «ترس» اولين و مرگبارترين واكنشي است كه با آن در حال دسته و پنچه نرم كردن خواهيم بود، اين جنگ نابرابر با پديدار شدن اختلالاتي چون اضطراب و استرس نه تنها روان شما بلكه جسمتان را هم تحت شعاع قرار مي دهد، بهترين مثال و شايد دست به نقد ترين آنها بحران همه گير كروناست كه هر روزه افراد بسياري را با انواع اسپاسم هاي جسماني و اختلالات شديد جسمي و رواني راهي بيمارستان كرده و زندگيشان را فلج مي نمايد، در حالي كه نود درصد افراد تنها به سبب اضطراب بيش از اندازه به علائم جسماني دچار شده اند يا اضطراب تا حدي در وجودشان رخنه كرده كه علائم كرونا را برايشان تداعي مي نمايد، مشاوره هاي مديريت بحران در چنين مواردي هر لحظه و هر كجا با شماست تا به روند عادي و روزمره زندگيتان بازگرديد، در اين مشاوره ها شما خواهيد آموخت چگونه ذهنتان را از مسائل نگران كننده پيرامونتان رها سازيد.

چطور ازدواج موفقي داشته باشم؟

مشاوره ازدواج

وقتي بحث ازدواج پيش مياد بايد مَثل «بحث يه عمر زندگيه شوخي كه نيست» را با طلا نوشت و هر لحظه به خود گوشزد كرد، از نظر روانشناسي قبل از ازدواج بايد چشمتان را روي همه مسائل باز كنيد و پس از ازدواج هم چشمتان را ببند، متاسفانه بسياري در شرايطي تصميم به ازدواج گرفته اند كه حتي درك درستي از شخصيت خود نداشته اند، در حالي كه لازمه داشتن ازدواجي موفق در وهله اول خودشناسي است، اينكه چه ميزان يكديگر را شناخته و به چه ميزان زمان براي شناخت يكديگر نياز داريد؟ در زمان ازدواج در خصوص چه مسائلي صحبت كنيد؟ حتي اينكه چه ميزان سنخيت از نظر فرهنگي، سني، مالي و تحصيلي نياز است تا بعدها دردسرساز نگردد، همگي مسائلي است كه در مشاوره هاي روانشناسي ازدواج به آن پرداخته مي شود.

 

evey_s10.png

 

 

چطور فرزندم را درست تربيت كنم؟

مشاوره تربيتي

آنچه در تربيت كودك در وهله اول به چشم مي خورد ناهماهنگي والدين در تربيت است، به عنوان مثال يكي از والدين به شدت سهل گير بوده و ديگري به شدت سختگير، اين تعارض در تربيت در مقابل فرزندان هم نمود مي يابد و به طبع كودكان به سمت والدي كه كمتر سختگيري را داشته مي روند، برخي در تربيت فرزند خود عكس آنچه براي خودشان در كودكي رخ داده رفتار ميكنند، تمام نيازهاي كودك را بدون چون و چرا اجابت مي كنند و نتيجه آن كودكي مي شود كه در ميان همسالان خود و اجتماع جايي ندارد، مواردي چون با ثبات و هماهنگ رفتار كردن با كودك، داشتن رابطه سالم و الگوي مناسب بودن براي كودك بودن، نحوه رفتار صحيح در برابر شكست ها و موفقيت هاي كودك و بسياري از مسائل ديگر در مشاوره هاي روانشناسي گره گشايي مي گردد.

 

چطور افسردگي را از خود دور كنيم؟

مشاوره افسردگي

براي بيماران درگير افسردگي موفقيت، جايگاه اجتماعي وشهرت، زيبايي و ثروت و هر چيزي كه به ذهنتان برسد بي معني است، در اين بحران هيچ دليلي براي شادي و هيچ هدفي براي ادامه زندگي پاسخگو نيست، براي برخي افسردگي از كمالگرايي شروع مي شود، برخي ديگر از شرايط و محدوديت ها و دسته اي هم از تلاش هاي بي سرانجام به دام افسردگي گرفتار مي شوند، ولي در هر صورت درد تمام افراد با هر علتي يكي است هيچ چيزي در زندگي اين افراد معني و مفهوم ندارد و تنها كسي كه مي تواند به فرد افسرده كمك كند خود اوست، صد البته راه هاي مواجهه با اين بحران براي بيمار نا مشخص است، اينجاست كه حضور مشاور ميتواند ابر سياه افسردگي را از زندگي فرد كنار زده و به اون اجازه ديدن روي واقعي زندگي را دهد، زيرا اشخاص افسرده به طرز بيمارگونه اي منفي نگرهستند و در ديدن ضعف ها و مشكلات خود بيش از حد اغراق مي نمايند.

هزينه مشاوره تلفني روانشناسي

با توجه به دامنه وسيع مسائل روانشناسي و زير شاخه هاي گسترده مشاوره روانشناسي آرموو، هزينه اين مشاوره ها از دقيقه اي …. تومان تا …. تومان متغير است، البته بايد به تفاضل قيمت قابل ملاحظه مشاوره هاي حضوري روانشناسي با مشاوره هاي تلفني هم اشاره كنيم كه گذشته از اينكه بايد زمان طولاني تا نوبت تعيين شده صبوري پيشه نمائيد، بسته به نام و آوازه مشاور مي تواند هزينه هاي سرسام آوري براي مشاوره گيرنده دربر داشته باشد تا جايي كه بسياري از ترس اين هزينه هاي كمر شكن قيد مشاوره و مشورت با روانشناس را مي زنند.

 

چطور مي توانم آينده اي درخشان براي خود رقم بزنم؟

مشاوره فردي

خواندن اين جمله ممكن است براي برخي تلخ باشد ولي حقيقت اين است كه «تمام انسانها در طول سفر زندگي خود تنها هستند»، هر چند بسياري در تلاش براي فرار از اين حقيقت به ديگران پناه مي برند ولي باز هم فرقي نمي كند، در بطن رابطه اي عاشقانه، در صورت تولد در خانواده اي گرم و موفق، در صورت داشتن دوستاني ناب وصميمي در هر جائي كه تصور كنيد ما تنهائيم اين تنهائي ضرورت شناخت خود، استعدادها و توانايي هايمان، يافتن مسير رشد شخصيتي را برايمان هموار مي سازد، اگر مسير رشد و خودشناسي را طي كنيد ديري نمي پايد كه با اين تنهائي انس گرفته و تمرين كردن تنهائي برايتان نه تنها دلچسب مي گردد بلكه به نقطه عطف زندگيتان مي رسيد، آيا تابحال افرادي را ديده ايد كه در نظر شما تنها هستند ولي در كار، درس، مسائل مالي خود رشد خوبي داشته اند، مشاوره فردي روانشناسي كمكي موثر است تا شما بتوانيد توانايي هاي خود را در ايجاد و نگه داشتن روابط، مقابله با مشكلات، يافتن استعداهاي خود و بسياري مسائل ديگر به كار ببنديد.

چطور به موفقيت درسي و تحصيلي برسم؟

مشاوره تحصيلي

مقوله يادگيري براي بسياري از ما تجربه دلچسب و گوارايي نبوده، ذهن ما به دنبال فرار از يادگيري تمام تلاش خود را به كار خواهد بست تا سرانجام از پاي كتاب و دفتر به سويي برود كه كمترين انرژي و بيشترين لذت نصيبش گردد، اين مقابله نابرابر كه اغلب با پيروزي ذهن همراه ميگردد براي مشاوران تحصيلي خود چالشي اساسي به وجود آورده، چگونه مي توان مقوله يادگيري را براي دانش آموزان جذاب نمود و از وزن خستگي دانش آموز كاسته و انرژي وي را به سمت يادگيري هدايت كرد، در مشاوره هاي تحصيلي مباحث خسته كننده درسي به گونه اي جذاب و البته بسيار قابل درك براي دانش آموز تشريح مي گردد و رسيدن به موفقيت را براي با ايجاد بازي ذهني براي او فراهم مي آورد، در حقيقت مشاوران تحصيلي قادرند عطش يادگيري را كه به صورت بالقوه در ذهن دانش آموز جاي دارد به صورت بالفعل در آورند.

 

چطور مي توانم از شر اعتياد خلاص شوم؟

مشاوره اعتياد

اگر نگوئيم تمامي افراد گرفتار در دام اعتياد ولي به جرات مي توان گفت ?? درصد معتادان مي خواهند ترك كنند آن هم واقعي، ممكن است بگوئيد خواستن يعني توانستن ولي در اعتياد هستند افرادي كه واقعا مي خواهند، خسته شده اند و به اصطلاح كم آورده اند ولي راهو رسم دوري از مواد براي هميشه را نمي دانند، برخي تصورشان از ترك تنها رفتن به كمپ و ديدن تبليغات هميشگي تلوزيوني است كه ترك را پديده اي ساده و راحت مانند آب خوردن نشان مي دهد، اگر چه ترك جسمي در مقايسه با ترك رواني ساده است، ولي شخص معتاد نياز به راهنمائي هاي مشاور دارد تا براي دوران بعد از ترك زره آهنين به تن كرده و بتواند با چالش ها و وسوسه هاي هر روزه مصرف مقابله كند، از رفتارهاي نابهنجار زمان مصرف دوري كند، بتواند به اجتماع بازگردد، وجهه اجتماعي خود را نزد دوستان، خانواده ، همسر و فرزندان خود احيا كند و نشان دهد با آن آدم سابق تفاوت هاي اساسي كرده است، در حقيقت آنچه در اين مشاوره ها انجام مي پذيرد تمرين يك روز و يك لحظه زندگي پاك است، شايد بايد اينگونه گفت در دوران بهبودي فرد به كمك مشاور خود تمرين مي كند فقط براي امروز و اين لحظه پاك بماند و پاك زندگي كند.

چطور مي توان يك روز بي وسواس زندگي كرد؟

مشاوره وسواس

موضوعي كه درمورد وسواس براي افراد وسواسي به تدريج رخ ميدهد تنها شدن است، مطمنا هيچكس دلش نمي خواد در كنار فردي قرار گيرد كه دائما دغدغه تميز كردن داشته و تمام هوش و حواسش در پي تميزي افراطي است. البته گذشته از اطرافيان، فرد وسواسي بيشتر ازديگران آزار ديده و به ناچار در لاك تنهايي خود فرو مي رود، ممكن است براي مدتي اين رفتارهاي افراطي برايش دلچسب باشد، ولي به تدريج دستو پا گير شده و بيماري هاي جسمي هم از راه رسيده و زندگي فرد در عمل فلج مي گردد، تمام چيزي كه در وسواس رخ ميدهد از ذهن فرد آغاز ميشود تصور اينكه چيزي كثيف، نجست يا تميز است، خوشبختانه مشاوره روانشناسي از قديم الايام در زمينه افراد وسواسي مرسوم بوده و شمار افرادي كه از اين نوع مشاوره ها جواب گرفته اند باعث شده اعتماد به مشاوره در اين شاخه هر روز بيشتر گردد، آنچه در نهايت در مشاوره وسواس صورت مي پذيرد بازگشت فرد وسواسي به زندگي عادي است تا بتواند بدور از هر فكر مزاحمي زندگي عادي داشته باشد.

 

ماموريت آرموو در مشاوره روانشناسي

در نهايت بايد گفت اگر به راه هاي گوناگوني متوسل شده ايد تا بتوانيد بحران هاي ناشي از روابط و دوران كودكيتان را پشت سر بگذاريد، اگر در دامان خانواده اي ناكارآمد رشد كرده ايد، حتي اگر ضربه هاي عاطفي سختي را تجربه كرده ايد و بارها احساس پوچي و خلا و طعم سردي را در روابط خودتان احساس كرده ايد، اگر به دامان همسر، دوست و حتي فرزند خود چنگ زده ايد تا حال خوب را تجربه كنيد ولي باز هم هيچ نتيجه اي نگرفته ايد و زندگي برايتان تنها معني زنده بودن گرفته است به كمك مشاوران روانشناسي ميتوانيد تمرين كنيد و به مرور بياموزيد كه زندگي كنيد و از زندگيتان لذت ببريد.

كلام آخر مشاوره تلفني آرموو اين است، مهم نيست تا چه اندازه آشفته ايد و گذشته تان مايوس كننده باشد با كسب مشورت از مشاوران گروه مشاوره روانشناسي آرموو مي توانيد اميد به زندگي تازه را در خود به وجود آوريد .

راه هاي تماس با مشاوران روانشناسي آرموو در زير مشخص گرديده، يادتان نرود براي رهايي ازهر مشكلي بسيار مهم است تا هر مقدار كه مي توانيد حرف بزنيد، منتظر تماستان هستيم:

مشاوره روانشناسي 021-45298 

دانلود اپليكيشن 

 

منبع: https://www.armoo.co/psychology-advice/


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۶:۳۲ توسط:دلِ ويرانه موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :